Dresslink swimwears


Witajcie Kochani! Kilka tygodni temu otrzymałam przesyłkę z nowymi strojami kąpielowymi. Wszystkie rzeczy są ze sklepu Dresslink. Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona z terminu dostawy, otrzymałam przesyłkę z ciągu tygodnia. Stroje kąpielowe są świetnej jakości, a dokładniejszą opinię możecie sprawdzić poniżej.


Black swimwear bikini - Click
 Czarne, jednoczęściowe body. Materiał jest świetnej jakości, nic nie prześwituje. Z pozoru jego krój wydaje się prosty, ale można zauważyć ciekawy wzór na plecach. Nie mam żadnych zastrzeżeń z wyjątkiem tego, że podczas wakacji opalenizna na plecach nie będzie dobrze wyglądała.


Panties bikini - Click
Dół od bikini. Krój jest świetny, wycięcie jest odpowiednio wykonane. Rozmiarowo pasuje idealnie, ale zalecam wciąż rozmiar mniejsze, niż rzeczywiście nosimy. Materiał jest dobrej jakości, guma odpowiednio się dopasowuje.

Red swimwear bikini - Click
Na to body chyba czekała najbardziej. Niestety, nie trafiłam z rozmiarem. Strój jest odpowiedni na niskie osoby i choć sama nie jestem bardzo wysoka - do tego bikini zbyt wysoka. Każdy rozmiary stroju ma taką samą długość, więc zamiana rozmiaru w niczym nie pomoże. Polecam osobom poniżej
160cm wzrostu.Kisses, Sandra.

5 komentarzy:

 1. I love your picks! Please always keep in touch, I would love to hear from you!

  Follow me @qingsstyle on Instagram and Twitter!

  Qing's Style

  OdpowiedzUsuń
 2. Lovely picks :)

  http://shizasblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. The first one has to be mine! It's amazing!
  xx

  http://www.mybeautrip.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Thanks for all comments!
Follow me on blogger :)

Instagram: sandra_kblog
Snapchat: sandrakblog

Copyright © 2014 SANDRA KOPKO BLOG , Blogger