Grey sweater


Czasami mam wrażenie, że rzeczywistość wokół mnie jest inna. Siedząc w swoim pokoju - niedawno odnowionym świeżymi dodatkami - czuję się swojo. Wiem, że jestem w swoim świecie, w swoim królestwie. Trzymając w ręku kubek z kawą, rozmyślam o tym, co chciałabym zmienić. Robię listę rzeczy, których pragnę kupić w przyszłym roku. Rozmyślam, jak zmienić swoje życie. Wystrój wnętrza pokoju już zmieniłam - wszystkie dodatki są białe. Od zawsze wszystko widziałam w białej barwie - czyste i przejrzyste. Teraz widzę w nieco innych kolorach, dlatego chcę tą biel jakoś sobie zrekompensować wystrojem. Gorący kubek służy bardziej jako ogrzewacz dłoni, na samą kawę nie bardzo mam ochotę. Bloggerska logika - gorące kubki służą zimą TYLKO jako ogrzewacze dłoni - otóż to! Samej kawy na gorąco nienawidzę, ale uwielbiam mrożoną. Zostawiając już kawę w spokoju - przechodzimy dalej. Pisząc taką listę swoich marzeń i planów, czuję, że się spełniam. Mimo, że nie wykonałam jeszcze żadnych czynności z listy, czuję się, jakbym spełniła je podwójnie. Daje mi to taką satysfakcję, że wszystko zapisując, nigdy o nich nie zapomnę. Wiem, że plany zawsze się zmieniają i z pewnością trzy czwarte z nich ulegnie reformom. Ale co robić, gdy ma się już taki syndrom?

Bardzo lubię ciepłe, duże sweterki. W mojej szafie pojawiło się ostatnio cztery sztuki, które w najbliższym czasie pojawią się na blogu. Pokochałam klasyczne ubrania i dodatki. Przeszedł mi szał na wzory i kolory. Wybieram stonowane, jednolite tkaniny. Z dodatków coraz bardziej przekonuję się do złota, srebra i skórzanych, czarnych pasków. Do mojej kolekcji zegarków trafił ostatnio złoty od Calvina Kleina, który pokazuję w dzisiejszym poście. Jest to mój nie pierwszy i z pewnością nie ostatni klasyczny zegarek. 


Sometimes I think that the reality around me is different. Sitting in my room - recently renovated with fresh additions - I feel comfortable. I know I'm in my own world, in my kingdom. Holding a cup of coffee, I thinking about what I would like to change. I'm making a list of things that I want to buy in next year. I ponder how to change my life. The room decor I changed - all the extras are white.Once I used to see everything in a white color - clean and transparent. Now I'm seeing in some of the other colors, so I want the white somehow compensate for the design. Hot cup is used more as a hand warmer, I do not want a cup of coffee. Bloggers logic - in winter hot cups are used ONLY as heaters of hand  - you see it! I hate hot coffee, but I loveice coffee. Coffee already leaving alone - go further. Writing such a list of my dreams and plans, I feel, that I fulfill myself. Although I have not performed the actions listed yet, I feel like I've met them twice. It gives me such satisfaction that all writing, I never forget them. I know that the plans are always changing and certainly three-quarters of them will be reformed. But what to do when I have such a syndrome?

I really like the warm, big sweaters. In my wardrobe recently appeared four items, which soon will appear on the blog. I love classic clothes and accessories. I not crazy about patterns and colors. I choose subdued, uniform fabric. In accessories I am convinced more and more gold, silver and leather, black belts. To my collection recently went gold watch  Calvin Klein, which I'm showing in today's post. This is my not first and certainly not the last no classic watch.
 Photos by my mum

sweter/sweater - Click
koszula/shirt - Click
spodnie/jeans - Click
mucha/bow - Projekt Mucha
zegarek/watch - Calvin Klein
buty/shoes - Converse

7 komentarzy:

 1. Zakochałam się w zegarku! *.*

  boskiebransoletki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Super są takie sweterki!
  Zazdroszczę zegarka ♥
  Miło mi będzie jeżeli zostawisz po sobie ślad :*
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2014/12/soon_20.html

  OdpowiedzUsuń
 3. jak ja uwielbiam taki styl!! sweterek + koszula + mucha = boskie połączenie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sweterek! Fajny pomysl z muszka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostałaś nominowana przezemnie do LBA
  http://kuchniapodmoimokiem.blogspot.com/2014/12/nominacja-do-lba-d.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Thanks for all comments!
Follow me on blogger :)

Instagram: sandra_kblog
Snapchat: sandrakblog

Copyright © 2014 SANDRA KOPKO BLOG , Blogger