Fur and company


Jeszcze kilka dni temu żaliłam się na brak śniegu, a teraz już czuję, że będę miała go szybko dość. Mój strach wzbudzają pokryte lodem jezdnie i chodniki, na których można stracić wszystkie zęby, a jednocześnie po upadku już nie wstać. Znając mnie - dość szybko to się stanie, gdyż potrafię upaść nie tylko zimą (patrz. skręcona kostka ok. półtora miesiąca temu, która daje o sobie znać do dziś i kilka upadków ze schodów). Jak na razie nie ma mrozów i spokojnie można chodzić bez dużej czapy, szala i rękawiczek. I mam nadzieję, że utrzyma się to już do wiosny. Kto jest za?

Jakiś czas temu pokochałam zegarki - w ciągu miesiąca kupiłam trzy sztuki. Zdecydowałam się na klasyczne modele, które będę mieć na dłużej, dlatego wybrałam dwa wzory od Michaela Korsa oraz jeden od Calvina Kleina. Jeden z nich można było zobaczyć w tym poście Click. Kolejny pokazuję w dzisiejszej stylizacji. Jak widać, mam na sobie obszerne futerko, krótki top i ciemne spodnie. Nie ma tutaj nic nadzwyczajnego, jest klasyka i prostota. Samo futerko grzeje na tyle, że nie czuję zimna w krótkim topie, a wiem, że Wasze pierwsze wrażenie mogło być inne :) Botki na obcasie są na tyle wygodne, że mimo wysokości wcale nie czuć, że są wyższe, co jest dla mnie dużym plusem.


A few days ago, I complained about the lack of snow, and now I feel that I'll be sick to death of it soon. Ice-covered roads and sidewalks are misgiven, as you can lose all your teeth and don't get up after your fall . Knowing me - pretty soon it will happen, because I don't fall only in winter (eg twisted ankle about six weeks ago, which sets in until now, and a few falls down the stairs). So far there's no frost and I can safely walk without a large cap, scarf and gloves. And I hope it'll be like that until spring. Who's with me?

Some time ago, I fell in love watches - in one month I bought three ones. I decided to buy the classic modelswhich I'll keep for a long time, so I chose two models by Michael Kors and one of Calvin Klein's design. One of them could have been seen in this post Click. Another one I'm showing in today's makeover. As you can see, I'm wearing loose-fitting fur, short top and dark pants. There is nothing fancy here, it's classic and simple. This fur makes me feel warm, so I'm not cold in the short top, and I know that your first impression may be different uśmiech The heeled boots are so comfortable that I don't even feel I'm wearing heels , which is a big plus to me.Photos by my sister

futro/fur - Shein
top/top - H&M
spodnie/trousers - Lindex
zegarek/watch - Michael Kors
pasek na rękę/belt for hand - Solar
torebka/bag - SH
buty/shoes - Bershka

8 komentarzy:

 1. Ten płaszczyk jest prześliczny !! ♥
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie ! ♥ buziaki !
  http://bitwa-na-kosmetyki.blogspot.com/

  + życzę szczęśliwego Nowego Roku !

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię takie połączenia!
  Super LOOK!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę zegarków :)
  Pięknie wyglądasz, uwielbiam takie futerka!
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2014/12/winter.html
  Każdy komentarz i obserwacja motywuje do dalszej pracy! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny futrzak! A torebka jeszcze fajniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Futerko i buty cudne. U mnie śnieg pojawia się i znika jeszcze szybciej niż się pojawił.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Thanks for all comments!
Follow me on blogger :)

Instagram: sandra_kblog
Snapchat: sandrakblog

Copyright © 2014 SANDRA KOPKO BLOG , Blogger