Blue motive


Bywają dni, kiedy zastanawiam się czy warto myśleć o przyszłości. Wszyscy mamy plany, marzenia. Tylko czasami wystarczy chwila, jedno zdarzenie i nasze plany odejdą. A więc jak nie myśleć o przyszłości? Przecież uczymy się, aby później wiedzieć więcej. Kończymy szkoły studia, aby potem mieć pracę. Zdrowo się odżywiamy, żeby w przyszłości na nic nie chorować. Budujemy dom, zakładamy rodzinę, aby w przyszłości się ustabilizować. Co nam to da? Czy to będzie w pełni nasze szczęście? Właśnie, szczęście. Dla każdego oznacza ono coś innego. Jednemu wystarczy bliska mu osoba, a ktoś inny chce mieć dobre wykształcenie i być "kimś". Sama wciąż zastanawiam się, czemu bardziej się poświęcić. Czy ważniejsza jest dla mnie przyszłość w teorii wykształcenia i pracy czy w temacie rodziny, stabilizacji. Myślę, że można oba te terminy połączyć w całość. Dajmy na przykład sytuację, kiedy bardzo boimy się ważnego sprawdzianu, egzaminu. Mamy bliską sobie osobę, która w tej sytuacji będzie nas wspierać. Ważne jest, by mieć tak bliską osobę, która w każdej sytuacji nam pomoże. Nie musi nic mówić. Nie musi być tuż obok. Mogą te dwie osoby dzielić kilometry, ale najważniejsza jest bliskość pomiędzy nimi. Przyjaciel, to ktoś więcej. Przyjaciel jest idealną osobą, którą trzeba szanować. 

Nawiązując do posta. Są to kolejne zdjęcia z sesji z Karoliną. Mam na sobie białą koszulę z niebieskim motywem kwiatów i granatowe spodnie. Coś prostego, codziennego i klasycznego. Myślę, że te uniwersalne rzeczy zawsze pasują do wszystkiego, do każdej sytuacji.


There are days, when I wonder whether it is worth thinking about future. Everybody have got plans, dreams. Only sometimes enough a moment, one event and our plans to leave. Therefore, how not to think about the future? Nevertheless, we learn to know more later. We finish the school, to then have a job. We eat healthily, in order to in the future do not get sick. We are building a house, to start a family, in order to in the future to stabilize. What does it give us? Will it be our happiness fully? Yeah, good lucky. For each, it means something else. One person is enough someone close, and someone else wants to have a good education and to be "somebody". I'm still wondering who spend more. Is important for me is the future in education theory and work in the subject line family, stability.
I think, that I can combine these two terms together. Let us, for example, a situation, when we very afraid of a valid test, exam. We are close to each person, which will support us in this case. It is important to have such a bereavement, which in any case will help us. She havn't to say something. She havn't to be right next door. These two people can share a lot of kilometers, but the most important is the proximity between them. A friend is someone else. A friend is the ideal person that you must respected.

Referring to the post. There are next photos from the session with Karolina. I'm  wearing a white shirt in blue flowers motive and dark blue trousers. It's something very easy, daily and classic. I think, that universal things always suitable for everyone, for every situation.

koszula/shirt - Click
spodnie/trousers - Lindex
wianek/wreath - Click

13 komentarzy:

 1. Super blog oraz śliczne zdjęcia i bardzo mi się podoba outfit :*
  http://moda-naszym-swiatem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mądre słowa, człowieka można uszczęśliwić w różny sposób, czasem wystarczy uśmiech, a czasem posłuchać co mówi. Śliczne fotki i modelka. Pozdrawiam również fotografa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia :)

  http://oliwwiaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba cieszyś się każdą chwilą naszego życia! - często sobie to mówię :) Świetny post, piękne zdjęcia i śliczna koszula! ♥

  fashion-natka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny blog, cudowny wygląd. Genialne zdjęcia... tekst bardzo świeży i tematyczny. Oby tak dalej!

  http://www.alicjawolniewicz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. piękna sesja, wyglądasz bardzo ładnie na tych zdjęciach, a i tło robi niesamowite wrażenie. :)
  pamiętam, że jak byłam młodsza to zawsze sobie powtarzałam, że chcę być szczęśliwa, nie do końca precyzując co takiego mam na myśli. obecnie już wiem i przyznaję się, że owszem jestem szczęśliwa. ;) i zupełnie się zgadzam, że da się spokojnie pogodzić kategorie domu/rodziny i pracy/wykształcenia, tylko trzeba się do tego przyłożyć. jak do wszystkiego, na czym powinno nam zależeć. :)
  pozdrawiam.
  http://poprostumadusia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale piękna jesteś! <3
  http://say-hell0.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo mądrze i ciekawie napisane :) podoba mi sie Twój sposób pisania, jest taki niebanalny :) mam takie samo zdanie na ten temat; wiesz, że zdarzają się dni, że myślę DOKŁADNIE tak samo? Nie chcę myśleć o przyszłości, najważniejsza jest teraźniejszość. A i zgadzam sie z Twoja definicja słowa przyjaciel ;)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie, nie podaję linków, wystarczy, że wejdziesz Sobie w mój profil :p ~ Dacia ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że podoba Ci się mój post :) Ostatnio piszę rzadziej się bardziej rozwijać swoje myśli :)

   Usuń
 9. Extra zdjęcia, pięknie na nich wyszłaś, są takie klimatyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. jak pięknie, cudownie wyglądasz! :)
  Zapraszam na konkurs promujący blogi :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Thanks for all comments!
Follow me on blogger :)

Instagram: sandra_kblog
Snapchat: sandrakblog

Copyright © 2014 SANDRA KOPKO BLOG , Blogger