Floral shirt and denim pants

Witajcie kochani! Dzisiaj mam dla Was kolejny post ze stylizacją! Na sobie mam koszulę w kwiaty upolowaną na wyprzedażach. Do tego wygodne spodnie dżinsowe o których pisałam kilka postów wcześniej. Są w kilku miejscach poprzecinane. Nigdy jakoś nie ciągnęło mnie do poprzecieranych spodni, ani żadnych tego typu ubrań, ale zaryzykowałam i zamówiłam właśnie te spodnie. Nie żałuję, gdyż dżinsy po pierwszym założeniu nie zmieniły wyglądu. Dziury się nie powiększyły i nie strzępią się bardziej, niż były na początku. Ze względu na słońce na głowę zarzuciłam czarny kapelusz, który posiadam już od dawna, ale wciąż go bardzo lubię i często go noszę jako dodatek.

Hi guys! Today I have for you a new post about my new outfit! I'm wearing a floral shirt and denim pants. The pants is very comfortable and It's my favourite denim skinny. Today It's very sunny, so I'm taking a black hat - my must have!


 Photos by my sister
Processing of photos by Asia

 koszula/shirt - New Yorker
spodnie/jeans - Sheinside
bransoletka "Sandra"/bracelet "Sandra" -  She-bijou
bransoletka "Blackberry"/bracelet "Blackberry" - She-bijou
różowa bransoletka/pink bracelet - Ale farcik
zegarek/watch - Time Master
kapelusz/hat - H&M
trampki/shoes - No name a'la Converse

1 komentarz:

  1. Spodnie bardzo fajnie wyglądają z tymi przetarciami. Dobrze, że dodałaś kapelusik, bo wygląda to wszystko cudownie! :)

    zapraszam: http://qllever.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Thanks for all comments!
Follow me on blogger :)

Instagram: sandra_kblog
Snapchat: sandrakblog

Copyright © 2014 SANDRA KOPKO BLOG , Blogger