Clothes from Sheinside #6

Hej kochani! Jak Wam mijają wakacje? Ja staram się korzystać w pełni i uczęszczam w wielu wydarzeniach, jakie są organizowane. Ostatnio, a dokładnie w ubiegły piątek miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu podkarpackich bloggerek. W kolejnym poście będzie relacja z wydarzenia. Dzisiaj pokażę przegląd sklepu Sheinside. Kilka rzeczy, jakie znajdują się na mojej wish-liście oraz parę słów ode mnie.

Hi friends! What are you do on holidays? In last Friday I was at the meeting of bloggers. In next post I will show photos from event. Today I'm showing  clothes from side Sheinside. Look this!

Na początek pokażę spodnie, jakie przyszły w moim ostatnim zamówieniu. Kiedyś bardzo lubiłam kolorowe rurki, natomiast w ostatnim czasie zmienił mi się gust i wybieram tylko te klasyczne jeansy i rurki w ciemnych kolorach takich jak: czerń, biel, granat, burgund. Nabyłam ostatnim czasem kilka par jasnych jeansów, jedne z wysokim stanem. Brakowało w mojej szafie jakiś ciemniejszych, dlatego wybrałam te z Sheinside. Są one lekko przecierane, a również posiadają tzw. dziury. Są bardzo wygodne i solidnie wykonane. Jakość materiału jest idealna i wiem, że długo będę mogła w nich pochodzić.

First I'm showing a pants. Once I liked a colorful pants, but recently I choose classic jeans and pants in dark colours, for example: black, white,granet, burdundy. I bought some clear jeand, one of the high waist. Missing in my wardrobe a dark jeans, so I choose pants from Sheinside. It's rub and It has got holds. It's very comfortable and well-made. Material quality is great and I know I could come in them that a long time.
Jest już sierpień, także powoli zaczynam uzupełniać swoją szafę na sezon jesień-zima. Jeszcze nie wyszukuję grubych swetrów, natomiast na kurtki, blezery i narzutki warto rzucić okiem. Poniżej przykłady , w które według mnie warto zainwestować. 


It's already August, also I slowly beginning to complement your wardrobe for autumn-winter. I'm not looking for sweaters, but jackets, blazers and cardigans are ok.  The following examples, in which I want to invest.


Co powiecie na letnie sukienki? Ja uwielbiam te w dziewczęcym stylu, w lekkich kolorach i z delikatnego materiału. Nie lubię sukienek maxi, także te, które widnieją na kolażu poniżej są przed kolano. 


How about a summer dress? I love these in a girlish style, in light colors and soft material. I don't like maxi dresses, so these are the knee.

 See you in Sheinside

2 komentarze:

  1. Sukienki są świetne :)
    zapraszam do mnie w wolnym czasie :) : http://karolina-bieniasz.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Spodnie są fajne, też musiałabym się zaopatrzyć w dżinsy z wysokim stanem. :)

    zapraszam: http://qllever.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Thanks for all comments!
Follow me on blogger :)

Instagram: sandra_kblog
Snapchat: sandrakblog

Copyright © 2014 SANDRA KOPKO BLOG , Blogger